iTOOLS

...rychlejší, efektivnější a zdravější práce pro podlaháře

iTOOLS

...rychlejší, efektivnější a zdravější práce pro podlaháře

iTOOLS - Vybavení pro úpravu podkladu a lepení krytin ve stoje

Firma iTOOLS se specializuje na nářadí a doplňky pro podlaháře. Jejich úžasné míchací stanice postupně získávají na věhlasu a má je již plno podlahářských firem, které vědí, že doby kdy jste míchali každý pytel stěrky samostatně v kýbli a nosili ručně do místnosti jsou tytam. iTOOLS míchací stanice poskytuje komfort míchání, kde nemusíte stát u nádoby a držet míchadlo po celou dobu míchání. Stanice má držák do kterého se míchadlo upne a vy tak máte čas na ostatní činnosti.
Stejně tak jejich úžasné teleskopické násady s otočným kloubem kam se připne jednoduše špachtle pro aplikaci stěrkových hmot, potěrů, polyuretanu, pryskyřic nebo lepidlová špachtle jsou stále častěji vidět jelikož práce ve stoje je snadnější, efektivnější a hlavně zdravější, jelikož zde šetříte kolena  a záda.
V nabídce máme i ozubené vložky a další vychytávky jako je držák válečku, řezač linolea nebo míchací iDisk, který je pro precizní a rychlé míchání bez hrudek menšího množství tekutých materiálů.

 • iTOOLS - míchací stanice pro efektivní stěrkování iTOOLS - míchací stanice pro efektivní stěrkování

  Profesionální míchací stanice je neodmyslitelná součást vybavení každého podlaháře, který ví, že stěrkování neboli nivelování podkladu není jednoduchá záležitost. Jak na fyzickou náročnost, tak na rychlost provedení. Tento iTool míchací vozík vám umožní rychle a efektivně míchat a nanášet až 75 kg (3 pytle) potěru najednou. Základna vozíku je neuvěřitelně dobře vyvážená, což vám usnadňuje pohyb a aplikaci tohoto velkého nákladu potěru. Nádoba o objemu 75 l je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který zajišťuje dlouhou životnost. Turbínové míchadlo je navrženo speciálně pro tento míchací vozík, protože turbínový efekt a délka 600 mm zajišťuje promíchání veškerého potěru. Míchadlo se vyrábí s vnitřním závitem M16. Součástí je adaptér s vnějším závitem M16 na vnější závit M14. Součástí setu je podvozek, 75L míchací nádoba, držák pro míchací stroj, M16/M14 turbínové míchadlo, držák hadice / odsavač prachu.

 • iTOOLS - Sada špachtle pro vložky 56 cm iTOOLS - Sada špachtle pro vložky 56 cm

  Účel Toto je víceúčelová špachtle pro ty, kteří chtějí používat stejnou vzpřímenou špachtli pro všechny druhy stěrek – ať už je to stěrka, lepidlo, epoxid atd. Příslušná vložka se snadno umístí do držáku vložky. Držák čepele nemá drážku, aby bylo čištění co nejjednodušší. Svislé špachtle iTOOLS jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předním lékařem v pracovním lékařství a Flooring Academy ve Viborgu (DK). Výhody - Pracujete mnohem rychleji ve stoje než na kolenou - Ušetříte si záda a kolena a po skončení práce jste mnohem méně unavení - Dvojitý kloubový držák hladítka imituje pohyb ruky a nabízí stejnou kvalitu práce jako při práci na kolenou - Můžete použít standardní vložky 56 cm Ruční hladítko Když máte držák vložek 56 cm, stačí si zakoupit samotnou rukojeť, abyste mohli vyrobit efektivní a ergonomicky správné úhlové hladítko. Rukojeť minimalizuje namáhání zápěstí a únavu paže. Může být namontován pro praváky i leváky.

 • iTOOLS - Sada špachtle pro vložky 28 cm iTOOLS - Sada špachtle pro vložky 28 cm

  Kompletní sada lepidlové špachtle sestávající z teleskopické násady, držáku stěrky a držáku čepele 28 cm. Práce ve vzpřímené poloze umožňuje nanášení lepidla dvakrát rychleji než při práci na kolenou. Nákup špachtlí pro práci ve stoje znamená, že se vám investice rychle vrátí. Je to rozumná investice ve více než jednom; práce ve vzpřímené poloze také zabraňuje zraněním kolen a zad. Jedinečný držák stěrky imituje pohyby ruky. Stěrková špachtle iTOOLS je proto první svého druhu, která umožňuje nanášení potěru ve vzpřímené poloze, se stejnou kvalitou práce, jako byste byli na kolenou. Držák čepele nemá drážku, aby bylo čištění co nejjednodušší. Svislé špachtle iTOOLS jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předním lékařem v pracovním lékařství a Flooring Academy ve Viborgu (DK).

 • iTOOLS - Špachtel s nastavitelnými hroty iTOOLS - Špachtel s nastavitelnými hroty

  Špachtle s kolíky (pouze špachtle a kolíky), 60 cm Pro nanášení silných vrstev potěru nebo potěru s vlákny je tato 60 cm kolíková špachtle se dvěma nastavitelnými kolíky, které lze snadno ručně nastavit od 0 do 40 mm. Práce ve vzpřímené poloze umožňuje nanášet potěr dvakrát rychleji než při práci na kolenou.

 • iTOOLS - Držák pro ozubené vložky 56 cm iTOOLS - Držák pro ozubené vložky 56 cm

  Toto je víceúčelová stěrka pro každého, kdo chce používat stejnou vzpřímenou stěrku pro všechny druhy stěrek – ať už je to stěrka, lepidlo, epoxid atd. Montáž na teleskopickou násadu iTOOLS. Vložku vhodnou pro danou úlohu snadno umístěte do držáku vložky – ať už jde o potěr, lepidlo nebo epoxid. Držák čepele iTOOLS nemá drážku, aby bylo čištění co nejjednodušší.

 • iTOOLS - Držák pro ozubené vložky 28 cm iTOOLS - Držák pro ozubené vložky 28 cm

  Nerezová ocel. Držák čepele iTOOLS nemá drážku, aby bylo čištění co nejjednodušší.

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?