Axminsterské, vlněné koberce

kvalita, styl, prestiž...

Koberce HUGH MACKAY

                                                              

Dvě historické a unikátní značky, prověřené lety, spojené v ještě silnějšího hráče na poli podlahových krytin, převážně vysoce kvalitních koberců.

Jak Firma Gaskell Co, tak firma HUGH MACKAY mají historii datovanou od roku 1902 a 1903. Obě firmy si prošly turbulentním vývojem růstu a odhodlání, kde se vystřídalo několik generací, které dokázaly stát se lídry ve svém oboru. Obě firmy se staly jedněmi z ikon na poli výrobců koberců a získaly mnoho ocenění. Od původních začátků ve skromných a malých prostor se dopracovaly do vysoce moderních, inovativních a reprezentativních výrobních prostor kde produkují koberce do celého světa.

Ke konci milénia, což bylo období změn pro celý britský výrobní průmysl, koberce nevyjímaje, se tak cesty obou firem spojily a pod křídly Whitestone Weavers se zrodila v květnu 2006 propojená Gaskell Hugh MACKAY Carpets. Od roku února 2024 fungují již pouze pod značkou HUGH MACKAY a pouze rozděleně na dva segmenty - residenční a komerční.

V nabídce dominují převážně tkané, vlněné koberce, tzv. Axminstery. Jedná se o prémiové koberce, které jsou vyrobeny z velmi kvalitní vlny a svojí konstrukcí zaručují velmi vysokou stabilitu a odolnost. Rozpětí vzorů čítá více jak 5500 designů. Tyto tkané koberce jsou velmi oblíbenou volbou pro instalaci v hotelu, kasinu, golfovém klubu, ale stejně tak v domě, kde je taktéž požadavek na specifický design, který podtrhne celkový vjem interiéru.

Dovolte nám tedy nabídnout výraznou nabídku těchto velice kvalitních a luxusních koberců, které jednoduše objevíte po rozkliknutí těchto odkazů:

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?