Stavební chemie F.Ball and Co Ltd.

F. Ball and Co. Ltd. je přední britský výrobce podlahářských lepidel a přípravků pro úpravu podkladů pro celosvětové odvětví podlah.

Historie firmy F. Ball an Co Ltd. se píše již d roku 1886 a její produkty na trhu jsou prověřené a důvěryhodné v celosvětovém odvětví podlah, kde F.Ball lepidla na podlahové krytiny, vyrovnávací hmoty a doplňky pro přípravu podlah nabízejí ověřenou spolehlivost pro aplikace v mnoha různých sektorech, včetně obchodu, maloobchodu, vzdělávání, zdravotnictví a volného času.

OTESTOVÁNO - SCHVÁLENO - PROVĚŘENO - ZARUČENO

Základem filozofie firmy F. Ball při výrobě v nejmodernějším zařízení ve Staffordshire jsou: služby, spolehlivost a zkušenosti. Společnost má zkušený tým technického oddělení, který nabízí rady a specifikace pro jednotlivé projekty, podpořený jedinečným Průvodcem doporučenými lepidly F.Ball  RAG - což je nejrespektovanější průvodce kompatibilitou lepidel v podlahovém průmyslu, který obsahuje přibližně 6000 doporučení lepidel pro podlahové krytiny od více než 200 mezinárodních výrobců podlahových krytin. Lze jej zdarma stáhnout jako aplikaci na Google Play nebo App Store.

Poskytování služeb v oblasti podlah po celém světě se stalo stále důležitější součástí podnikání společnosti F. Ball a společnost v současné době distribuuje výrobky prostřednictvím mezinárodní sítě odborných zástupců a distributorů. Dceřiná společnost F. Ball and Co. (Asia) Pte Ltd se sídlem v Singapuru poskytuje služby v oblasti asijského tichomořského regionu. www.f-ball.com

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?