Vybavení pro úpravu podkladů

Stěrování není věda, prostě to tam vylejeme a ono se to srovná. Tak jestli si tohle myslíte, tak na stěrkování zapomeňte a běžte raději dělat něco jiného. Pro všechny ostatní tady máme profi vybavení v podobě míchací stanice včetně profesionální míchací metly a perfektní stěrkovací pantofle. V gumovkách do stěrky raději nechoďte.

  • iTOOLS - míchací stanice iTOOLS - míchací stanice

    Profesionální míchací stanice ve které lze míchat najednou 3 x 25 kg balení nivelačních hmot, díky čemuž je zaručena efektivita při práci. Šetříte čas nahrazením jednoho míchacího procesu namísto třech rozdílných. Stanice je vybavena držákem míchadla, což znamená že míchání je samostatné, bez nutnosti držení obsluhou. Kolečky pro snadný transport stěrkové hmoty. Rozdíl v produktivitě a jednoduchosti je exytémní! Balení obsahuje: 75L nádoba, konstrukce s kolečky, profesionální míchací metla, držák na odsávací hadici.

  • Pantofle na stěrkování Pantofle na stěrkování

    Stěrkovací pantofle s hroty, jsou perfektní pomocník pro stěrkování. Jednoduše do nich vklouznete se svojí obuví a stejně jednoduše z nich vyklouznete. Ale nebojte, jen tak vám při stěrkování nespadnou, od toho mají pojistku v podobě lemu, který drží když to potřebujete. Zapomeňte na chaotické nazouvání a utahování klasických bot na stěrkování s popruhy. Tady panika nehrozí. Stěrkování v klidu a pohodlí.

Jaké preferujete cookies? Náš web není e-shop, nicméně i my potřebujeme čas od času používat cookies pro správné fungování a nastavení naší webové prezentace. Souhlasíte?