Podložky pod koberce řady Floorwise získaly
ocenění produkt roku
Domo produkt roku

Pěnové podložky Floorwise

Podložky pod koberce Floorwise jsou šetrné k životnímu prostředí. Jelikož jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů jsou proto kompletně recyklovatelné opět po využití. Mnoho gumových podložek končí na skládkách odpadu, společně s ostatními PU pěnovými podložkami, jelikož některé materiály použité při jejich výrobě jim brání být zcela recyklovatelné. Pěnové podložky Floorwise splňují potřeby zákazníků kteří chtějí „zelenější“ produkt bez kompromisů při provedení výrobku. Nová řada PU pěnových podložek Floorwise byla designovaná zvednout laťku výš v otázce provedení, nahrazující klasické gumové podložky.

Podložky z pěnového recyklátu jsou vyrobeny z recyklované polyuretanové pěny, kdy za použití tlaku a tepla je tento recyklát slisován dohromady a vytváří tak hustou, pružnou a lehce vážící podložku s excelentním kročejovým komfortem. Tyto podložky vynikají dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Podložky jsou recyklovatelné, čímž výrazně šetří a nadměrně nezatěžují životní prostředí.

Vysokoteplotní izolace

Pěnové podložky Floorwise se svým vysokým hodnocením tepelného odporu, výrazně snižují prostupování chladu od podlahy a úniku tepla skrze podlahu.

 

 

                                    
  Floorwise Prima Floorwise Traffic
                                     
  Floorwise Spirit Floorwise Maxi
                                    
  Floorwise Lift Floorwise Tread
                     
  Floorwise Supreme  

 

Copyright © 2015, ProFlooring s.r.o. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.